Nieuws uit Politiezone Kouter

police station with police cars parked clipart

Torhout
Stationsstraat (24/03/2017 – 14.20 uur) K.T. (man, °1991 uit Torhout) legt zijn portefeuille op de toonbank in de horecazaak terwijl hij een spelletje biljart speelt. Tijdens het spel wordt zijn portefeuille gestolen door een onbekende dader.
Steenveldstraat (24/03/2017 – 16.11 uur) R.V. (man, °1956 uit Torhout) rijdt met zijn voertuig in de Aartrijkestraat in de richting van Aartrijke. Ter hoogte van het kruispunt met de Steenveldstraat dient hij te stoppen voor het rode licht. Bij groen slaat hij de Steenveldsttraat in. Op dat ogenblik komt M.D. (man, °1999 uit Zedelgem) met zijn bromfiets aangereden op het tweerichtingsfietspad in de richting van Aartrijke. Beiden kunnen een aanrijding niet meer voorkomen. M.D. wordt gewond afgevoerd naar het AZ Sint Rembert in Torhout voor verzorging.
Elisabethlaan (24/03/2017 – 18.51 uur) M.B. (man, °1963 uit Torhout) parkeert zijn voertuig om geld af te halen uit de geldautomaat bij het station. Hij parkeert zich daarvoor voor het voertuig van drie onbekenden. Volgens deze onbekenden, twee mannen en een vrouw, parkeert hij te dicht bij hun auto. Ze beginnen te roepen op M.B. Wanneer M.B. staat te wachten bij de geldautomaat, stapt één van de onbekende mannen uit en duwt hij M.B. op de grond. Daarna rijden de 3 onbekenden weg in ongekende richting.
Burg (25/03/2017 – 00.24 uur) D.B. (man, °1962 uit Torhout) zorgt voor overlast in de horecazaak. Bij aankomst van onze ploeg is hij duidelijk onder invloed van alcohol. D.B. wordt bestuurlijk aangehouden en overgebracht naar de cel ter ontnuchtering.
’s Gravenwinkelstraat (26/03/2017 – 5.11 uur) A.D. (man, °1971 uit Lichtervelde) wordt door onze ploeg langs de openbare weg aangetroffen in een dronken toestand. Hij staat wankel op zijn benen en spreekt lallend. Hij vormt een gevaar voor zichzelf en voor anderen. A.D. wordt bestuurlijk aangehouden en overgebracht naar de cel ter ontnuchtering.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *